Вентиляція квартири чи офісу, боротьба з пліснявою та грибком в басейнах, спортзалах та приватних будинках, сухі вікна та завжди свіже повітря у приміщеннях будь-якого призначення – всі свої розробки у сфері децентралізованої вентиляції будівель представила компанія «Prana» на 56-ій Міжнародній виставці «CEJEM DOM 2017».

Цей щорічний виставково-ярмарковий захід, який тривав у період 7-12 березня 2017 року в м. Любляна, є одним з найбільших у Словенії у сфері будівництва. На виставковій площі понад 20 тис. м2 були представлені більш як 580 компаній з 32 країн світу. Кожна з них демонструвала найновіші розробки та основні тенденції у сфері будівництва, архітектури та ремонту.

Одним із гостей виставки був Посол України в Республіці Словенія Михайло Бродович. Він відвідав стенд із рекуператорами Prana, офіційним представником яких у Словенії є компанія AKVA2012 d.o.o. Михайло Бродович високо оцінив новаторські розробки спеціалістів Prana та відзначив важливим досвід роботи української компанії на іноземному ринку.