Унікальна міжнародна виставка-конференція ReBuild Ukraine, присвячена відбудові України, відбулася 15-16 лютого 2023 у торгово-виставковому центрі EXPO XXI WARSAW м. Варшава в Польщі!

23 українські громади-учасниці та понад 40 громад-гостей представили свої потреби міжнародним фінансовим установам, донорам та інвесторам. Захід уже відвідали понад тисячу відвідувачів, готові сприяти відбудові України та вести перемовини вже зараз.

Компанія PRANA активно долучилася до питання відбудови українських громад, що постраждали внаслідок військової агресії окупаційних російських військ та запропонувала відвідувачам краще рішення у сфері вентиляції – сучасні, безпечні та енергоефективні рекуператори PRANA!

Про ReBuild Ukraine:

Учасниками масштабного заходу стали українські громади, що постраждали від бойових дій, представники влади, міжнародні фінансові організації, донори, інвестори, виробники та дистриб’ютори, що прагнуть взяти участь у відновленні України.

В програмі заходу були заплановані знакові активності, метою яких є допомога у вирішенні важливих питань фінансування та реалізації низки цілей зі сталого розвитку нашої держави:

  • міжурядовий Прес-брифінг представників влади України та влади ЄС;
  • національний стенд «Україна та її громади»;
  • інвестиційна конференція «Відродження нації. Муніципалітети України. Можливості для інвесторів та партнерів.»;
  • марафон громад;
  • виставка будівельних рішень із застосуванням надсучасних технологій та рішень, які пропонує світовий ринок.

Раді, що змогли долучитися до важливого питання відбудови України та з нетерпінням очікуємо на перемогу над російськими окупантами!