Головна експорт-подія Західної України – Західноукраїнський експортний форум відбудеться 8 червня на території Festrepublic. Захід стане майданчиком для презентації експортної продукції та обговорення тенденцій українського експорту до країн ЄС та нових ринків.

PRANA представить на заході експозицію з оновленими моделями 2023 року, а кваліфіковані співробітники компанії нададуть детальну інформацію усім зацікавленим у якісній системі вентиляції.

Продукція українського виробника PRANA представлена у понад 40 країнах світу, а її висока якість неодноразово доведена випробуваннями у міжнародних лабораторіях та підтверджена численними міжнародними нагородами.

Про форум:

Метою масштабного заходу є залучення малого, великого бізнесу до експортних відносин з партнерами на закордонних ринках, підтримка зовнішньоекономічних ініціатив, міжрегіональної кооперації та створення майданчика для презентації інноваційних рішень.

В програмі форуму виставка інноваційних продуктів українських експортерів, панельні дискусії з провідними українськими та закордонними фахівцями, обговорення нових угод про вільну торгівлю, промисловий розвиток, логістичні питання та інші актуальні сьогодні теми.

Участь у події безкоштовна за обов’язковою попередньою реєстрацією.

З нетерпінням чекатимемо вас на стенді №36.

До зустрічі!