26 січня 2017 року стартувала міжнародна спеціалізована виставка будівельних технологій Klimahouse в Італії (м. Больцано).

Подія присвячена пошуку рішень та можливостей енергоощадності в будівельному секторі. Зокрема, на Klimahouse представлять:

  • збірні будинки;
  • техніку для вікон;
  • теплоізольовані двері та ворота, підлогу та дахи;
  • системи опалення, вентиляції та кондиціонування;
  • системи відновлювальних джерел енергетики.

Стенд, на якому експонуються рекуператори PRANA з першого дня виставки викликав ажіотаж. Відвідувачів надзвичайно зацікавила технологія децентралізованої вентиляції з рекуператорами повітря, оснащеними мідними теплообмінником. Таке рішення з точки зору енергоощадності має великий попит і вагоме значення для європейських країн. Адже рекуператори PRANA показують, що серед різноманіття вентиляційних систем є альтернатива, яка забезпечує значну економію енергії.

Загалом у 2017 році на Klimahouse представлено 460 експонатів. 25000 квадратних метрів виставкової площі, 160 акредитованих журналістів, 800 учасників симпозіуму та більше 1500 учасників тематичних форумів.

Klimahouse – це кваліфікована та вузькоспеціалізована виставка. Програма спеціально розроблена для надання інформації, передачі навичок і задоволення потреб місцевої влади, бізнесу та професіоналів.