Наша команда розширює географію! PRANA презентувала безпечні та енергозберігаючі технології у сфері вентиляції представникам данського бізнесу!

Нещодавно на території European-Ukrainian Hub у Копенгагені відбувся бізнес-захід на тему «Безпечні та енергозберігаючі технології у сфері вентиляції». В рамках події учасникам представили інноваційну вентиляційну систему українського виробника – компанії PRANA.

Співвласник компанії Роман Кузич поділився власним багатим досвідом виходу на міжнародні ринки та розповів, чому питання якісної вентиляції надзвичайно актуальне для Данії.

Під час нетворкінг-зустрічей, усі присутні, зацікавлені у продукті, мали нагоду отримати вичерпну інформацію про переваги та можливості українських рекуператорів. А також, ознайомитися з умовами співпраці з прогресивним українським виробником.

Проблема чистого повітря у закритих приміщеннях надзвичайно актуальна для Данії,  в житловому фонді якої багато старих приміщень та пам’яток архітектури. В таких будинках вентиляційні канали часто засмічені або перекриті і не виконують свою функцію. А знайти й усунути причину такого явища буває досить проблематично, а у деяких випадках – взагалі не можливо.

Погана вентиляція призводить до багатьох проблем. Це – підвищена вологість, нестача кисню, неприємні запахи, пліснява та грибок на стінах, псування дерев’яних елементів інтер’єру.

Крім естетичних проблем, в будинках «з історією» може спостерігатися погіршення самопочуття та загального стану здоров’я: головний біль, задуха, млявість, відчуття постійної втоми, загострення симптомів алергії.

Оптимальним рішенням у такій ситуації стане встановлення примусової вентиляції.

Припливно-витяжна система PRANA дозволить значно скоротити витрати на опалення взимку та кондиціонування влітку. Вона забезпечить в приміщенні комфортний мікроклімат та наповнюватиме його свіжим вуличним повітрям 24 години на добу.

ККД рекуператорів сягає 98%, що гарантує збереження тепла в оселі в період опалення та прохолодного повітря в літній період.