Вплив якості повітря на здоров'я та ефективність: що ви дихаєте?

Кожен з нас проводить понад 90% часу в закритих приміщеннях. У сучасних квартирах та офісах, через утеплення фасадів та заміну старих дерев’яних вікон на пластикові, часто порушується повітрообмін. Це спричиняє появу плісняви та грибка, запотівання вікон та задуху. Замість свіжого повітря, ми вдихаємо вуглекислий газ та виділення зі стін, підлоги та меблів. Це негативно впливає на наш організм, погіршує розумову діяльність, виснажує нервову систему, зменшує продуктивність роботи, викликає млявість, запаморочення та відсутність енергії. Просте провітрювання через відкриті вікна не допоможе значно, особливо в холодну пору року, коли потрібно додатково обігрівати приміщення. А в містах з високою загазованістю повітря, такий спосіб провітрювання мало ефективний.

Яке сучасне рішення проблеми ?

Сучасні та технологічні смарт-системи вентиляції від компанії PRANA здатні впоратись з усіма цими проблема.
Рекуператор Prana монтується у зовнішню стіну квартири чи офісу. Його принцип роботи полягає в тому, що він виводить з приміщення відпрацьоване повітря, а з вулиці подає чисте та свіже повітря. В основі такого рекуператора лежить мідний теплообмінник, який взимку нагріває повітря з вулиці, а влітку охолоджує, щоб у квартиру потрапляло комфортної температури повітря. Рекуператори Prana виглядають стильно та мінімалістично і легко впишуться у будь-який інтер’єр. Керувати ними можна з пульта чи з додатку у смартфоні.

Чому саме PRANA?

Ми – український виробник, працюємо більше 15 років і представлені у більш ніж 40 країнах світу. Вся наша продукція має міжнародні сертифікати якості, нагороди в сфері «зелених» інновацій, гарантійне та сервісне обслуговування, власну кліматичну лабораторію. Усі рекуператори Prana мають клас А і А+ енергоефективності та зберігають до 98% тепла і прохолоди в приміщенні. За роки діяльності клієнтами стали більше 100 000 людей в усьому світі.
А для учасників IT Club Loyalty надаємо спеціальну знижку 10% на придбання рекуператора Prana.

Заповни форму та отримай безкоштовну консультацію та підбір тої моделі рекуператора, яка буде найкраще працювати саме у вашому приміщенні.

Заповніть форму та отримайте усю необхідну інформацію.