Підводимо підсумки насичених трьох днів виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2018», яка проходила 6-8 листопада у київському Міжнародному виставковому центрі.

Які висновки ми можемо зробити після такої масштабної події?

Тема енергоефективності стає з кожним роком більш актуальною для українців. З оновленням будівельних стандартів, різко зростає попит на припливно-витяжні системи вентиляції. Причому відразу в декількох сегментах: побутовому (квартири, приватні будинки), адміністративному (офіси) та промисловому. Більше поширення отримує організація припливно-витяжної вентиляції у закладах освіти: у школах, дошкільних закладах (садочках), студіях розвитку дітей.

Разом з тим зростають і вимоги споживача до вентиляції. Система має бути надійною, зручною у користуванні, енергоефективною. Мобільний додаток Prana Remote Control, який вперше був представлений на виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2018», викликав живий інтерес аудиторії. Можливість керувати системою вентиляції просто з екрану смартфону – важлива опція для користувача та актуальний напрям роботи для компанії PRANA.

Ми висловлюємо подяку всім, хто завітав на стенд рекуператорів PRANA та розділив з нами ці чудові дні виставки. До зустрічей на наступних виставках!