Хочемо поділитись з вами ще одним об’єктом – це навчальний заклад, де були встановлені смарт-системи вентиляції Prana.

У грудні 2023 року завершився капітальний ремонт Чорнушовицької гімназії, це Старостинський округ Підберізцівської громади, що у Пустомитівському районі Львівської області. Відтепер більше 100 дітей, які живуть у цій громаді, навчатимуться у сучасних та комфортних умовах. Після реконструкції, в одному з корпусів тепер додатково функціонує і дитячий садок.

 

Рекуператори Prana в гімназії

Звісно ремонт не обійшовся і без встановлення сучасних та ефективних систем вентиляції повітря.

Завдяки встановленим рекуператорам Prana, у кожному класі тепер комфортний і здоровий мікроклімат та повітрообмін, а діти дихають чистим та свіжим повітрям, яке допоможе їм значно краще почуватись та опановувати нові знання.

Також, завдяки рекуператорам Prana вдалось вирішили запит Гімназії з енергозбереження та енергоефективності, і в результаті потреби закладу у тепловій енергії зменшилися майже вдвічі.

Prana в українських школах

Ми в компанія PRANA пишаємось тим, що наш продукт виготовляється в Україні, а його якість засвідчена як вітчизняними, так і численними міжнародними сертифікатами якості. Тому, рекуператори Prana – краще рішення для дитячих навчальних закладів, адже закривають усі потреби у якісній вентиляції та є енергоефективними.

PRANA – український виробник, і це також допомагає наповнювати державний бюджет податками та підтримувати нашу армію.

Тому, продовжуємо працювати для нашого кращого майбутнього!