Ми не втомлюємось стверджувати, що однією з головних умов коректної роботи припливно-витяжної системи вентиляції PRANA є дотримання всіх вимог монтажу рекуператора. На відміну від етапів розрахунків, проектування та вибору оптимальної моделі обладнання, які здійснюються кваліфікованими спеціалістами компанії, процес інсталяції може виконуватись підрядником або замовником. Звісно, компанія не може проконтролювати кожен монтаж, виконаний без залучення монтажної бригади PRANA, проте у наших силах надати клієнтам якомога повну інформацію щодо інсталяції рекуператора.

Рекуператори  PRANA побутової та напівпромислової серії зазвичай монтуються у верхній частині стіни, що межує з вулицею. Проте, у випадку відсутності оптимальних монтажних зон, допускається монтаж рекуператора на нижчому рівні. Рекуператор розміщується у стіні, для цього у товщі стіни методом алмазного свердління робиться отвір необхідного діаметру. Рекомендований діаметр монтажного отвору:

  • «PRANA 150» (побутова) – отвір не менше 162 мм;
  • «PRANA 200G» (побутова) – отвір не менше 220 мм;
  • «PRANA 200C» (напівпромислова) – отвір не менше 220 мм.

Обов’язковою умовою правильного відведення конденсату з приміщення є нахил отвору на 2-3° в бік фасаду (вулиці). Робочий модуль рекуператора надійно фіксується на монтажну піну або ущільнювач. Правильне встановлення рекуператора передбачає виступ повітрозабірного патрубка (зі сторони вулиці) за межі стіни не менше ніж на 5 мм для вільного припливу/витяжки повітря.

Підключення рекуператора напряму до наявної електромережі здійснюється ТІЛЬКИ за умови знеструмлення приміщення. Рекуператор  PRANA розрахований на роботу в електромережі з напругою 230±10%V та частотою 50 Hz, проте витримує перепади напруги у діапазоні 180-250V. Підключення рекуператора виконується за допомогою електрокабеля, який виведено з робочого модуля. Якщо електромережа не підведена до монтажного отвору, електрокабель від рекуператора під’єднується до електромережі у розподільчій коробці. Відновити подачу живлення можна після завершення всієї процедури монтажу.

Ми рекомендуємо проводити перший запуск системи вентиляції PRANA саме тим спеціалістам, які володіють знаннями та навичками з електричної інсталяції рекуператора PRANA. Перед запуском слід перевірити правильність під’єднання до електромережі, відкрити повітрозабірник та здійснити діагностику коректності роботи системи вентиляції.